Vaše dotazy

Vy se ptáte a my odpovídáme - pokud nenaleznete odpověď na Vaši otázku, neváhejte nám napsat.

bublina K čemu je vlastně aplikace MůjGrant? Proč bych si ji měl zaplatit?

Žádosti o dotaci jsou vyhodnocovány na základě dokumentu, který popisuje projekt. Čím kvalitněji a přesněji je tento dokument zpracován, tím víc bodů získá žádost u hodnotitelů. S naším průvodcem získáte know-how jako dotační poradce a zpracování žádosti i výsledek budete mít pod svojí kontrolou.

bublina Proč si mám projekt zpracovávat sám a nenajmout si dotační poradce?

Zpravidla víc jak 80% informací, které je potřeba pro přípravu žádosti o dotaci pochází od žadatele. Dotační poradci je dokáží pouze správně poskládat, doplnit zbytek a použít vhodné formulace, které fungují na hodnotitele. MůjGrant.cz Vám toto know-how zpřístupní. Můžete si zpracovat žádost sami, kvalitněji a levněji.

bublina V čem se MůjGrant.cz liší od manuálů, nebo e-learningových nástrojů?

Vždy a pro každou výzvu vytváříme unikátního dotačního průvodce. V něm Vám zpřístupníme veškeré tipy a návody, které jsou pro danou výzvu a úspěch žádosti důležité. Žádná jiná aplikace ani manuál nejsou tak návodné. Nepoužíváme obecné rady a tipy, ale konkrétní příklady, doporučení, či dokonce předvyplněné texty.

bublina Co je výstupem MůjGrantu? Je to nějaký dokument, nebo snad tabulky?

Výstupem z aplikace MůjGrant.cz je vždy dokument, který popisuje projekt v požadované struktuře pro hodnocení dotační žádosti. Nejčastěji je to podnikatelský záměr, studie proveditelnosti, marketingová studie apod. Jeho forma je definována podmínkami daného dotačního programu. Součástí jsou i tabulky.

bublina Pro získání dotace stačí to, co mi vytvoří MůjGrant.cz? Co další potřebuji?

MůjGrant pomáhá vytvořit klíčový dokument, který je v procesu hodnocení bodovaný. Pro kompletní dotační žádost budete potřebovat více dokumentů. Vždy to bude formulář žádosti o dotaci, která bývá doplněna dalšími dokumenty (např. stavební povolení, prokázání vlastnictví nemovitosti, finanční zdraví atp.).

bublina Skutečně lze zvládnout přípravu celé grantové žádosti bez dotačního poradce?

Určitě ano. Vybíráme takové programy, u kterých to je možné. Každopádně, pokud by se Vám v průběhu přípravy zdálo, že je to až příliš složité, můžete využít naší doplňkovou službu. Náš dotační profesionál ve spolupráci s Vámi připraví žádost o dotaci a bude Vás instruovat ohledně dalších dokumentů.

bublina Je webová aplikace bezpečná? Neztratí se moje data? Nebude to „padat“?

MůjGrant.cz byl naprogramován na platformě Microsoft SharePoint, je tedy bezpečná a robustní jako ostatní webové služby společnosti Microsoft. Platforma je běžně využívána bankami, velkými korporacemi nebo státními institucemi, pro které je bezpečnost a přístupnost dat zcela zásadní. Tak jako pro nás.

bublina Zvládnou práci v aplikaci i méně technicky zdatní uživatelé?

MůjGrant.cz jsme připravili skutečně pro každého, pro samotnou práci nepotřebujete mít žádné zvláštní znalosti. Každé políčko je vybaveno nápovědou a vše o funkci aplikace se dozvíte v přehledném návodu. Na pomoc si můžete vzít také našeho konzultanta. V případě technických obtíží je v pohotovosti náš help desk.